Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen kódokat kell beírni a...

Milyen kódokat kell beírni a mobilba, hogy használni tudjam?

Figyelt kérdés
Van egy használt mobilom sim kártya nélkül. Átraktam a saját mobilomból a sim kártyát, de nem működik vele valami kódot kér. Utánaolvastam és már tudom a mobil imei kódját .A masterkódját is tudom. A masterkód mire való és mikor kell beírni? Találtam egy másik weboldalt is, ahol valami feloldókódokat találtam a típushoz. 7 darabot, oda van írva, hogy csak 3-5x próbálkozhatok max, úgyhogy egyelőre nem írtam be semmit. Ezekhez a kódokhoz a generátor elkérte a gyártó nevét, a modell számát, az imei kódot és azt hogy melyik mobil szolgáltató. Na most ide azt kell beírni, hogy én milyen szolgáltatóval akarom használni vagy azt, hogy az előző tulajdonos milyen szolgáltatóval használhatta? Mert szerintem az utóbbi, azt meg nem tudom. Ha mindhárom fő szolgáltatóhoz kikérem a kódokat az 21 kód annyi próbálkozásom pedig nincs. Na most ezeket sim kártya nélkül vagy egy nem érvényes sim kártyával kell próbálgatni? Mindkettő verziót olvastam nem tudom kinek higgyek. Egyáltalán miért nem megy a kártyámmal a mobil?

2015. nov. 6. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Azert nem megy mert nem független a telo, nincs kikodolva.

3 fö szolgaltato van, kizarasos alapon mar csak 2 maradt h mivel hasznalhatta az elözö tulaj. Kersz vmlyik ismerösödtöl masfajta simet azt belerakod h elfogadja e. Am nem ertem h mert nem kerdezted meg az elözö tulajt.. csak ugy megvetted azt nem kerdeztel semmit töle?

2015. nov. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olyan kód nincs, hogy "valami".

Pontosan milyen kódot kér?

2015. nov. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Halozati kodot gondolom..
2015. nov. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb ha bemész egy gsm boltba és ott függetlenítik neked.
2015. nov. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!