Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s6 edge es s6...

Samsung galaxy s6 edge es s6 edge+ vélemény? IPhone 5s-T cserélném le.

Figyelt kérdés
Régebben már volt Androidos telefonom, de középkategóriás, azt nem szerettem. Most 2 éve van iPhone-om, visszatérnék Android-hoz, ezt a készüléket néztem ki. Tudnátok tapasztalatokat írni (aki hosszabb ideje használja elso sorban)?
2015. nov. 7. 09:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a Samsungokat. Volt 2 is. Elvileg nagyon jó telefonok, de pár év után belassulnak mível (szerintem) olyan processzor van benne ami nagyon szar. Ráadásul az operációs rendszer amit csinálnak rá az kiégeti a szememet. Most pontosan nem tudom mennyibe kerül (talán 200.000-250.000 ft?), de én inkább egy Nexus 5X et vennék vagy egy Nexus 6P-t
2015. nov. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!