Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia z1 compat telefono...

Sony xperia z1 compat telefonom beázott?

Figyelt kérdés

májusban lett véve, garanciája van, csak picit megmostam...

a képernyője beázott, gyors kikapcsoltam, majd vissza, de elkezdett picit szakadozni a kép... kikapcsoltam megint, betettem egy tál rízsbe.

a garancia érvénes erre?



2015. nov. 7. 20:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Sony xperia z1 compat telefonom beázott?

képernyője beázott


Jelenlegi ismereteim alapján, a te telefonod képernyője beázott, és mivel ez a telefon része, így, bár fájó kimondani, a telefonod beázott.


Legjobb tudomásom szerint a garancia akár vonatkozhat is erre. Ahogy én tudom, ha elkerül a Cordon-hoz, akkor ők letesztelik (pl.: hogy a szigetelésnek volt-e esetleg baja), és ha bebizonyosodik, hogy a készülék hibája volt, akkor javítják/cserélik.


Van ezen az internet nevű csodán pár fórum, ahol biztos sokkal alaposabban tudnak neked segíteni.

[link]

Majdnem 26 000 hozzászólás.

2015. nov. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

és az oldalsó indikátorok sem mutatnak semmit

felülről ázott be, mert onnan jött lefelé a beázás... honnan lehetett?

2015. nov. 7. 20:46
 3/13 anonim ***** válasza:
Gondolom valamilyen illesztéstől. De miért kell elmosogatni egy telefont? Ezt mondjuk ne is mond, mert még a végén azt mondják, hogy vízsugár érte, és ugrott a garid.
2015. nov. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
öhm... koszos volt a fóliája, ezért mostam le.
2015. nov. 7. 22:21
 5/13 Alex Fly ***** válasza:
A garancia beázásra nem vonatkozik, ui. az nem kimondottan a készülék rendeltetésszerű használatának következménye. Persze ha hajlandóak foglalkozni vele és kiderül, hogy gyári hibás, akkor elépzelhető.
2015. nov. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Én ma ugyan így jártam a HTC One M8 telómmal :( és egy ideig nem is volt vele gond, viszont kb. 2 óra elteltével akartam telefonálni és levolt fagyva ,újra akartam indítani és meg áll a logonál :( abba reménykedek hogy ha kiszárad akkor megjavul
2015. nov. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Viszont a z1c-t elvileg vízállónak reklámozzák, és érvényes arra is a gari elvileg.
2015. nov. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Alex Fly ***** válasza:
Az első vízálló smartphone a Defy volt, melyből egy példányt szerény személyem is birtokolt. És direkt kihangsúlyozták, hogy a garancia beázásra nem vonatkozik. És hogy teljes legyen a kép: még ha saját pénzen javíttatod is, a szervíz semmiféle garanciát nem vállal arra, hogy utána normálisan fog működni.
2015. nov. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha rendes gyári garanciája van a kérdezőnek, akkor hívja fel a cordont, és ott lemondják.
2015. nov. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

utolsó, mit mondanak le?

Amúgy rendeltetésszerűen használtam, oldalt az indikátorok nem jeleztek...

2015. nov. 9. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!