Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik márka a jobb, az Akai...

Melyik márka a jobb, az Akai vagy a Navon?

Figyelt kérdés

2015. nov. 7. 21:28
 1/9 A kérdező kommentje:
(Összeségében.)
2015. nov. 7. 21:29
 2/9 M@teee ***** válasza:
100%
Sztem navon, van egy két okés telefonjuk csak haáaaát az aksi... Az akai még a navonnál is piacibb bóvlibb márka.
2015. nov. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Az Akai egy tobb, mint 85 eves japan ceg, a Navon nehany eves magyar....
2015. nov. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak az Akai márkanév már nem Japán, hanem kínai tulajdonban van, mindkettő legalja szintű mobil, aminél van jobb is ugyanolyan áron
2015. nov. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Az Akai Electric Company, Ltd. az 1973-ban elhunyt Saburo Akai által 1929-ben, Japánban alapított szórakoztató elektronikai termékeket gyártó cég. A székhelye jelenleg Szingapúrban található, és a Grande Holdings leányvállalata, amelyhez a Nakamichi és a Sansui is tartozik.


Az AKAI név még gyermekkoromban rengetegszer került elénk, emlékszem mikor bejöttek az első VHS azaz videokazettás lejátszók, az AKAI egy megbízható ámde olcsó terméket kínált, AKAI volt a TV is és a videólejátszó is, a TV úgy 10 év után megadta magát de a videómagnó ami a fő termékük volt a 80's években talán még ma is működne ha összedugnám, csak azért került le a polcról mert a 90's években a CD-player leváltotta onnan, addig viszont sosem volt rá panasz. :)


Azt persze nem tudom hogy ez az AKAI az az AKAI -e ami a telefonokat gyártja, a WIKIPEDIA szerint igen, de a wiki sem tud mindent tökéletesen lévén csak olyan hétköznapi emberek szerkesztik azt is mint te vagy én.


Szó mi szó, anno gyermekkorom hőse volt az AKAI, mindig mikor TV-t néztünk, ami a 80's 90's években még igencsak gyakori volt, ott virított ez a név... :)


Sajnos, hogy a kérdésre is válaszoljak, nem tudom ma milyen márka az Akai, azt viszont biztosan tudom hogy úgy 90-ben még nagyon is jó volt. :)

2017. jan. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
ja igen, emlékszem, utoljára 99-ben használtam az akai videólejátszót, akkor még VHS-en néztük meg a MATRIX című filmet :)
2017. jan. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Az Akai nagyon rossz.Kopik,lefagy,stb,ráadásul bele van építve egy letörölhetetlen program,ami állandóan küldi a személyes adatokat valahova.
2018. nov. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyárilag telepített, kémprogram van rajta. Független, tiszta Android verziót kell telepíteni rá.
2019. júl. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 sanyika d válasza:

Az Akai cég 2004-ben csödbe ment azóta nincs japán munkás mérnök keze a dologban meg japán alkatrész és pénz se.

[link]

2019. dec. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!