Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » DUAL vagy LTE képes telefon a...

DUAL vagy LTE képes telefon a hasznosabb (Lumia 640)? Melyiket választanád és miért?

Figyelt kérdés

Úgy tudom nem mindegyik dual kezeli a két kártyát egy időben, de duallal kijátszható a mobilnet, ha nem ngedi a szolgáltató az online videónézést.


LTE-vel mindegyik szolgáltatónál nézhető online videó is, illetve messenger beszélgetés is megy?



2015. nov. 8. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
LTE hasznosabb, sokkal gyorsabb, mint a régi 3g. Nekem múltkor váltott át a telefonom 3g-re mert nem volt a helyszínen LTE, észrevehető volt a különbség, nagyon lassú. Videót is nezhetsz,csak legyen elég adatforgalmad.
2015. nov. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnél 2 SIM-t rakni a telefonodba akkor az LTE.
2015. nov. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amelyik neked jobban kell,mert az LTE-nél többet fogyaszt a net,de gyorsabb,a dual pedig annyi,hogy 2 kártyát tudsz belerakni,ami hasznos például nyaralásnál,ha adnak ott kártyát,vagy ha egy haverod a telefonoddal szeretne telefonálni,akkor nem kell kiműteni a tiedet,hanem csak belerakod és már hívhat is vele.Én a dualra szavazok.
2015. nov. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy egyiket sem kell most, de vajon melyik kellhet a jövőben...

Nekem az LTE tűnik hasznosabbnak, mert a 3G net leáldozóban van, nagyon lassú az a sávszélesség.

2015. nov. 10. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!