Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudom megtekinteni azokat...

Hol tudom megtekinteni azokat a képeket amiket az iPhone reklámokban látok? Amik a készüléken vannak?

Figyelt kérdés

Mint pl. ebben a videóban: https://www.youtube.com/watch?v=SGUVUQlFW2c


Remek képek, és szeretném közelebbről is szemügyre venni őket, hol tudom megnézni őket?



2015. nov. 8. 14:09
 1/2 A kérdező kommentje:
Esetleg még amikor bemegyünk egy szolgáltatóhoz pl Telekom, és megvizsgálunk egy iPhone-t akkor fut rajta egy nem is tudom hogy nevezik (mindig elfelejtem) had mondjam csúnyán, valami féle teszt szoftver vagy nem is tudom :D amin ugyan azok a képek vannak mint a reklámban stb. :D nah annak mi a neve? hátha az alapján megtalálom ezeket a képeket.
2015. nov. 8. 14:52
 2/2 anonim ***** válasza:
2015. dec. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!