Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek használ...

Milyen telefont vegyek használtan?

Figyelt kérdés
Üdv! Szeretném lecserélni a telefonomat, de nem tudom mire érné meg. Újat nem szeretnék, mert a jó drága az olcsó meg hát nem az igazi. 50-60 ezer forintra gondoltam. Iphone 5 esetleg galaxy s4? Nem avultak még el? Vagy mit lenne érdemes ennyiért venni?

2015. nov. 8. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Valamilyen generációs nexus
2015. nov. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben újonnan vennék egy Xiaomi Redmi 2 Pro-t vagy Xiaomi Redmi Note 2-t.
2015. nov. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezekkel az újabb márkákkal (Xiaomi, Honor stb.) az a bajom, hogy még túl újak. Legtöbbször csak rendelni lehet, szolgáltatónál nincs, így a garancia kétséges. Meg ugye ott van, hogy milyen a szerviz. Egyszer.már megjártam egy kínai telefonmárkával, de szerencsére szolgáltatónál vettem így amikor teljesen tönkrement, levásárolhattam az árát. Szóval valami olyan telefont szeretnék, ami ha nem is garanciás már azért legyen rendes szervize ha valami baja lenne.
2015. nov. 8. 21:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Eustock-nak van magyar szervize, plusz van magyar Xiaomi fórum is, ahol nagyon sokan tudnak neked segíteni ha elakadsz.
2015. nov. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de maradnék az ismertebb márkáknál (sony, samsung, lg, apple, nokia stb) és ha majd pár év múlva a xiaomi is elterjedt, elismert márka lesz akkor lehet, hogy veszek.
2015. nov. 8. 22:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Nexus 4 + Cyanogenmod
2015. nov. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nexus 5-öt is lehet venni használtan ennyiért.Az nagyon jó
2015. nov. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!