Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért lépeget ki folyton a...

Miért lépeget ki folyton a telefonom alkalmazásokból? Sokszor még a sima internatből is ?

Figyelt kérdés
Nokia lumia 625-öm van már 2 éve, eddig nem volt semmi baja sem, de most egy ideje elkezdett egy hülyeséget, de ezt nagyon betegesen.. Pár hete kezdte, hogy beleléptem az egyik alkalmazásba, megnyitotta az elejét, vagy csak annyit írt ki hogy betöltés és rögtön ki is lépett. Minden alkalmazásnál ezt műveli, gondoltam hogy a ram miatt van, de nem. Letöröltem minden létező dolgot a telefonról meg az sd kártyáról is, de feleslegesen.. Kérlek Segítsetek! :(

2015. nov. 8. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyári visszaállítás.Elötte csinálj biztonsági mentést.
2015. nov. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! :) és gyári után hogy kell letölteni a mentéseket? Vagy az magától visszajön a telefonra?
2015. nov. 10. 18:01
 3/4 anonim válasza:
Ha csináltál biztonsági mentést, akoor az újra telepítés után kérni fogja a microsoft fiókodat és utána rákérdez hogy vissza akarod-e állítani
2015. nov. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm! :) :*
2015. nov. 10. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!