Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Microsoft Lumia probléma?

Microsoft Lumia probléma?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy Lumiat. Letöltenék 1-2 játékot az Áruházból, de rinyál, hogy konfiguráljam be a családi izéket sz.gépen a Microsoft fiókomban. Igazából azt se tudom mit kell bekonfigolni, ha nincs is gyerekem, másrészt miért nem hagy letölteni... pls segítsetek

2015. nov. 9. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Húú, én anno ezzel 2 órát nyűgödtem. Csinálj még egy Microsoft fiókot, és ott hívd meg azt a fiókot a családba, amin van a telefonod.
2015. nov. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
thy
2015. nov. 9. 20:06
 3/7 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam. Nem sikerült.
2015. nov. 9. 20:30
 4/7 anonim ***** válasza:

mindenképp 18 évesnek idősebbnek kell lenned a fiók szerint, azért kéri a családi szolgáltatást (18 éven aluliak nem tölthetnek le, csak szülői felügyelettel)


ha új a teló, nem költöztél bele, akkor [link] itt átállítod a születési dátumod, alaphelyzetbe rakod a telefont, újra belépsz a MS fiókoddal, és menni fog a leöltés

2015. nov. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És hogy kell alaphelyzetbe állítani a telót? Bocs a hülye kérdésért, ez az első lumiám.
2015. nov. 9. 21:31
 6/7 A kérdező kommentje:
Na megvan. Remélem működni fog.
2015. nov. 9. 21:33
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm négyes SIKERÜLT!!! Nagyon hálás vagyok, ment a zöld :DDDDDDDDDDDDDDDDDD Kösziii
2015. nov. 9. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!