Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 4.2.2 rendszeren...

Android 4.2.2 rendszeren hogyan tudom beállítani a gmail, skype, viber, messenger figyelmeztetéseket?

Figyelt kérdés
A rendszerben be lehet állítani, hogy jelezze az ikon sarkában kis piros karikában számmal, hogy hány nem olvasott email, vagy hány nem fogadott hívás, stb volt? Mert a telefon most ad egy hangot, én meg nézhetem mindet végig, vajon melyik alkalmazás küldte a hangot. Illetve ha kimegyek az udvarra, és nem hallom a hangot, akkor észre sem veszem... Ha az android nem tudja ezt alapból, milyen segédprogram van erre, ami megbízható?

2015. nov. 10. 11:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!