Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sd kártyát nem lehet csatlakoz...

Sd kártyát nem lehet csatlakoztatni?

Figyelt kérdés
Van egy Alcatel onetouch idol 3-as telefonom, és beleraktam eg, 2gb os sd kártyát. Nem vagyok otthonos ilyen témában, úgyhogy úgy is mondom el. Beállításokba van egy olyan lehetőség tárhelyen belül, hogy sd kártya csatlakoztatása. Amikor erre rámegyek, a kiírás(gomb) nem változik, ugyan úgy sd kártya csatlakoztatása, csak annyi, hogy kapok egy üzenetet, hogy az sd kártya eltávolításához csináljon nem tudom mit. De nem lett csatlakoztatva, semmit se tusok rá rakni. Mi lehet a gond?

2015. nov. 11. 14:46
 1/2 anonim válasza:
Nézd meg hogy a beálításokban a tárhelynél az sd kártyát ha van 2 gb van 1, valamenyi akkor csatlakoztatva van nekem 32 gb-os sd kártyám van 29,71 -et ír de én már adapterel zenáket raktam rá.
2015. nov. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincs semmi, fent van az AVG vírusírtó is, ahmi írja hogy sd kártya 0 gb. A gondom, hogy elméletbe csatlakoztatta az sd kártyát, gyakorlatilag meg nem
2015. nov. 11. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!