Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megbízható telefon boltok?

Megbízható telefon boltok?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy iPhone 6s-t, de nem hivatalos boltban (40 ezerrel drágább ott).

Pár kérdés iPhone-okkal kapcsolatban: akku idő milyen (Galaxy S3-ról váltok), fóliát érdemese-e rá venni és bármi nehézség/szokatlan lesz-e az ios miatt az elején (azért nagyjából tudom kezelni) vagy bármi, amire figyeljek.


2015. nov. 11. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:

jobban fogja bírni az akksija az s3-nál. fóliát érdemes rá venni, bár jól bírja. egyébként szerintem nem túl sok olyan dolog van iOS-ben, amit nehéz megszokni.


én például a zenerárakást is sokkal egyszerűbbnek tartom. ha iTunes-ba be vannak rakva a zenéid, csak kijelölöd egyszer azokat, amiket mindenképp rá akarod rakni, majd szinkronizálhatod. ugyanez másolgatásnál meg lehet, hogy úgy vannak a zenéid elrakva, hogy külön mappákban például albumok, akkor minden mappából egyenként kell 4-5 számot kimásolni például.


egyébként meg nem véletlenül 40ezerrel olcsóbb...behozzák valahonnan EU-n kívülről, ahonnan olcsón hozzájutnak, nem fizetnek adót sem utána, persze, hogy tudják olcsóbban adni. viszont garit meg ők adnak, és ilyen tekintetben, aki adót akar csalni, én semmiképpen sem bíznék abban, hogy a bolti garanciát, amit vállalnak rá, azt nem fogják-e elcsalni, ha esetleg szükség lenne szervízre.

valami olyan gondod lesz, hogy csak az alaplapcsere a megoldás, már biztosan túl is szárnyalnád azt a 40ezret, amit megspóroltál. persze lehet, hogy 1 évig semmi baja sem lesz, és akkor van egy 40ezerrel olcsóbb telefonod, de hogy megéri-e a rizikó, hát majd eldöntöd.

2015. nov. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

[link]

Itt a 12 hónap garanciát a bolt adja ugye, és nem gyári?

2015. nov. 12. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!