Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik, hogy a Sony Xperia...

Létezik, hogy a Sony Xperia M2 telefonokra nem fog érkezni újabb androidos frissítés?

Figyelt kérdés

Október legelején érkezett meg az Android Lollipop és teljesen tönkrevágta a kamera minőségét; úgy fotóz (vagy még rosszabbul), mint egy VGA-kamera.

Magyarul nem sok mindent találtam a témában (pedig biztos vagyok benne, hogy minden M2 tulajdonosnak jelentkezik ez a hiba, hiszen a barátnőmnek is az van, és az övével is ugyanez történt). Egy angol nyelvű oldal szerint viszont a Lollipop az utolsó az M2-re.

Ez valóban létezik?

[link]



2015. nov. 12. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mit varsz egy Android telefontol? Vettel volna iPhone iOS-t lenne tamogatasod is 5 evig minimum.
2015. nov. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szántóvető ***** válasza:

létezik.

a problémád is létezik,egyértelműen elbaszták a sonynál ezt a frissítés dolgot.de ne aggódj,minden bizonnyal ki fogják javítani. [link]

2015. nov. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
ó istenem jönnek az ájfonnácik
2015. nov. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én is ezt a cikket olvastam, de ebben ezt írják:

"Android Marshmallow has already launched on Nexus devices and some manufacturers have listed which devices they plan on developing the new Android 6.0 on, including Sony. The Xperia M2 is not listed for the update, meaning Lollipop might be its last hurrah."

2015. nov. 12. 18:53
 5/6 anonim ***** válasza:

#3 ájfonnáci ! Jot kacagtam, honnan jon ez a kifejezes?


Vicce felreteve: Az android eseteben a google kiadja ezeket a gunynevre keresztelt major szoftware update-eket, mint kitkat, lollipop meg ilyesmik. A baj az hogy a googlenek faj is valahol hogy a sony nemtudom melyik telefonja ettol elromlik.

Az iPhone-nal nemcsak major update-ek jonnek, pl iOS 7, 8, 9, stb, hanem minor update-ek pl 7.1, 7.2, 8.1, 8.2, 8.3 stb, es a gyors javitasok pl. 9.0.1, 9.0.2, stb.

Tehat az Apple azonnal reagal ha valami baj van a telefonok szoftverjevel, a googlenek meg faj a fsz@ a sony keszuleked miatt, persze.

2015. nov. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
"ájfonnáci" by Rekop György :)
2015. nov. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!