Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sorrendbe tennétek az alábbi...

Sorrendbe tennétek az alábbi márkákat az alapján, hogy mennyire jó? (Saját/ismerőstől hallott vélemény szerint)

Figyelt kérdés
Windows Phone (Lumia), LG, Sony, Samsung, Alcatel, Lenovo, iPhone, OnePlus, Cubot, illetve, ha van valami, amit nem említettem, nyugodtan írhatjátok.

2015. nov. 12. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Felesleges sorba állítani, minden gyártónak vannak jó és rossz mobiljai egyaránt
2015. nov. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez egynlő a lehetetlennel, most nekem bejön a kamerás más meg pont tesz rá, mert neki az erős proci kell, no ez annyira személyfüggő, kinek mi jött be, és ha valakinek bejött pld lumia másnak az lg akkor a lumiást nem győzöd meg,hogy az lg jobb mint a lumia de forditva sem, meg van itt 3 rendszer már azokat összehasonlitani lehetetlen, örök tűzharc folyik ezen a fronton, mert ez a legjobb, mert az a legjobb, amit használsz ezért rossz, a másik meg azért, ilyen homokozó harc, mindegyiknek megvan az előnye hátránya, a teltfonokkal is igy van ezt egy iphone hivő előreteszi az iphonet , az andoridos egy droid mobilt, a WP -s meg a lumiát, személy szerint Sony mobiljaim voltak én azokkal vagyok megelégedve ugyh. 1+ a sony javára a többit nemismerem max látásból
2015. nov. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát megpróbálom:

1. iPhone

2. Samsung

3. Sony

4. Lenovo

5. LG

6. Lumia

7. Alcatel


A többi márkát pedig nem ismerem. Ez a lista természetesen szubjektív, a saját véleményem szerint rendeztem sorba.

2015. nov. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

Állítsd fontossági sorrendbe a ruhadarabokat, hogy mennyire jó.

Kabát, zokni, fürdőnadrág, sál, trikó, nadrág.

...


Ugye? Mindegyikből van jó, és rossz. Mindegyiknek megvan a saját felhasználási feltétele. Nyáron nem fogsz felvenni egy kabátot, s vica versa. Köszönöm.

2015. nov. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!