Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért törlődik az SD kártyám...

Miért törlődik az SD kártyám tartalma?

Figyelt kérdés
nem nyomok formázási,mégis előfordul h (random) törlődik a memkari. vmi tipp? Köszi!

2015. nov. 13. 08:34
 1/3 Wadmalac ***** válasza:

Nem tudom milyen telód van, szoktad-e pc-re dugni, akkor MTP módban agy "mass storage" módban van-e.

Ha pc-re dugod mass storage módban, akkor, legalábbis XP és Win7 esetén kihúzás előtt mindenképpen a biztonságos leválasztást meg kell csinálni kihúzás előtt, mert különben hazavághatja.

Ha nem ez az ok, akkor lehet az egy xarabb minőségű kártya is, ami vagy alacsony sebességű, vagy nem bírja normálisan kezelni a FATx-et, vagy ha van Ext partíció, akkor azt, vagy simán xar kártya és FAT32-vel is hibásan ír néha.

Én már mindegyik hibafajtával találkoztam.

2015. nov. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sony M2 es telóm van. Class4/8GB s memkari. mikor PC dugom észleli az eszközt de a végén nincs olyan lehetőség h "biztonságos leválasztás"
2015. nov. 18. 12:12
 3/3 Wadmalac ***** válasza:
Az MTP módban a pc-n nincs is, talán a telón sem, de adattárolási módban van (amit a beállítások USB kapcsolat módnál tudsz állítani, nem tudom, mi az alapértelmezett).
2015. nov. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!