Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van majdnem egy áron az...

Miért van majdnem egy áron az LG G2 és G3?

Figyelt kérdés

Az elektronikus üzletekben már csak G3at lehet látni a kettő készülék közül. Viszont ha keresőbe beírom őket, a G3ra a legalacsonyabb ár 89.000 forint, a G2-é viszont 85.000. (ugyan azon a weboldalon)


Gondolom azért a dolog koránt sem ilyen egyszerű és szép. De hogy van ez?



2015. nov. 13. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:

ahol én vettem a G2 32 Gb-ost, ott 80e forint(a 16Gb-s79e),

a nejem G3-a 32Gb 93e forint..(a 16Gb-s 87e)...

gyári, bontatlan, éves gari, mint mindenhol.

2015. nov. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szürkeimportos telefonok között nem túl sok a különbség, főként az lg hajtása is rászolgált szerintem.


a g2 és g3 között sem telt el 1 év, de a g4 meg ahhoz képes is fél év múlva már megvolt...g4-et is megkapsz már 110 körül a legaljább gsm boltban...aztán vannak azok a boltok, akik úgy gondolják, hogy ennyiért is el lehet adni, és nem akarják a régieket kiszórni akciózva 60 körül...

2015. nov. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló! :)


Megtudnád mondani, hogy melyik üzletben vettétek a feleségeddel a készülékeket? És hogy mikor?

2015. nov. 13. 13:47
 4/6 anonim válasza:
Kedves első válaszoló, engem is érdekelne, hogy hol vetted ilyen jó áron a készülékeket. A válaszod előre is köszönöm. :)
2015. nov. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát én 70-ért vettem az én LG g3 16gb-met :)
2015. nov. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Megjegyzem 1 év garanciával cégtől, magyar nyelvvel tartozékokkal. Nem gyártói hanem forgalamzói garancia de nem igazán úgy ismert ez a telefon, hogy túlságosan igény lenen a gyártóira
2015. nov. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!