Mi történthetett?

Figyelt kérdés
Van a családban 2 Nokia 700-as telefon. Tegnap még tökéletesen tudtunk rajtuk Youtube-on videókat nézni. Ma már viszont egyik telefon sem nyitja meg a videókat. A főoldal betölt, még videókat is tudok keresni, a videót is behozza, de ha rábökök a lejátszásra nem történik semmi. Nem ír ki semmit, nem nyit meg semmit. Egyszóval nem történik semmi. Ugyanez a helyzet mind a két telefonnal. Leellenőriztem, amit tegnap lejátszott ma már nem nyitják meg. Mi lehet a probléma? Nem lett semmilyen beállítás módosítva a telefonokon. Ezeken még Symbian belle van. Minden más oldalt amit nézni szoktam megnyitnak. Csak ezzel van a baj. Ötlete valakinek?
2015. nov. 13. 10:35
 1/1 anonim ***** válasza:
A symbianos appstore megszunt, frissíteni már nem tudod. Szerintem sajnos ez lehet a problema.
2015. nov. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!