Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan van az embereknek...

Honnan van az embereknek ennyi pénze telefonra?

Figyelt kérdés

Félre értés ne essék nekem egy 5800-m van, de a páromtól kaptam. Ezen az oldalon mindenki írja, hogy nem tud mit enni, a bank viszi a házát, és egyéb problémájukat, ahhoz képest nagyon sok kérdéssel találkozom, amiben N95-öm van, N97, Nokia 5800 és hasonlók...

Ez csak felvágás vajon,hogy ilyen telókat vesznek, vagy ők a kivétel?

Nem vitaként csak egyszerű kíváncsiság.

22L


2010. márc. 19. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Fogyasztói társadalom:(. Azt hiszik szegények, attól lesznek majd boldogok, ha mindig a legújabb van nekik mindenből. És aki belekerül ebbe az ördögi körforgásba, az nem nagyon tud kiszállni. Mindig hajtja, és hajtja a mesterségesen generált """igényeit""", amire valójában szüksége sincs. És így csúszik le az élet valóban szép dolgairól.
2010. márc. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Félig felvágásból félig nem.

Ezt úgy értem, hogy aki sokat használja a telóját e-mail-re, netre, beszélni, filmeket nézni stb. annak lehet megéri befektetni egyre.


Aki nem is használja ki az adottságait a készülékének az egyszerűen divatot követ vele, ha szabad így mondani.

Ezért szerintem olyan telefont kell venni amibe csak azok vannak amik annak a felhasználónak kell.


PL:


Én például telefonálok, sms-ezek zenét hallgatok, dvd-ket nézek egy telón ezért olyat veszek ami ezeknek megfelel. Kb. 2 hét múlva caflatok-be a t-hez egy samsung s8000-ért...de nem fogom reklámozni h nézzétek ilyenem van. És lehet hogy annyiért már lenne netre kihegyezett okos telefon de nem kell mert nem használnám. Erről ennyit. :) MB 14/F

2010. márc. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A mobilbeszélgetéseknek az 50%-a teljesen feleslegesen hangzik el és az SMS -ek fele is kidobott pénz.Iyen hogy valaki megy az iskolába és felhívja a barátnőjét akivel öt perc múlva találkozni fog bizony kidobott pénz.
2010. márc. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat.
2010. márc. 19. 20:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt úgy hívják SPÓROLÁS

én régóta vágytam lgkp502-re,és nem "divat"miatt követtem..csak mert ez nagyon megtetszett,főleg a rajztábla.,ez előtt a mobil előtt,pedig egy Sony E.V630-i-m volt:)

2010. márc. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem most se k800i-m van és szeretnék vmi jó telót tegnap majdnem vettem egy n96-ot de meggondoltam magam,de nem felvágás miatt hanem olyat akarok ami mindent tud,szal gondolj bele ha mindent külön veszel meg

telefon+videókamera+fényképező+mp3 lejátszó

ha ezeket összeadod akkor akkora összeget kapsz h egyszerübb megvenni egy jó telót és olcsóbb is

2010. márc. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

szerintem az első válaszadó mondja jól.


Érdekes módon én kb. 1,5 évig kerestem olyan telót, ami kielégíti az egyébként nem nagy igényeimet, de végre sikerült olyat találni, ami nem is drága.


Sok esetben az emberekkel elhitetik, hogy kell nekik (parasztvakítás)...


Ugyanez a helyzet a GPS-el (sose értettem minek kell egy átlag embernek), a házimozival (na ja, majd 30nm-en mi, és akkor ülsz 1 m-re a TV-től) a HD-vel, és most idén a 3D tv-vel a netbook-ról már ne is beszéljünk. Mindenki rohan érte a boltba, az már más kérdés hogy használhatatlan, mert annyira pici.


Én mondjuk igaz hogy 260-ért vettem notebookot, de azt 4 évig garantáltan fogom használni, és sokat (és valóban olyan teljesítményt nyújt, ami kell nekem)


A másik hogy ma már a gyártók 1-2 évre gyártanak mindent, utána széthullik... tehát kénytelen vagy venni újat.

2010. márc. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!