Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung galaxy y-nal miért...

A samsung galaxy y-nal miért nem kompatibilis a messenger?

Figyelt kérdés
eddig le volt töltve.. midig le tudtam tölteni de most letöröltem mert nem volt elég hely a telefonomon. aztán vissza akartam rakni de most nem engedi.. azt írja ki hogy " Az eszköz nem kompatibilis ezzel a verzióval." mit tudok vele csinálni hogy jó legyen?

2015. nov. 15. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Vágd ki a fenébe a telefont... Kb semmire nem tudnám használni azt a telefont... Egy hasonló tulajdonságokkal rendelkező cserekészüléket kaptam, nem jó semmire. Nem lennék ennyire idegbajos, ha gombos telefont kaptam volna...
2015. nov. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tudom.. nagyon utálom.. de nincs más..:( valamennyit meg azert csak tud ez a kis valami..
2015. nov. 15. 13:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Telefonálni, SMS-t írni még jó... 25-30.000 Ft ért már korrekt telefont lehet venni akár a Media Martk-ban is...
2015. nov. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az is pénz..az meg nincs.
2015. nov. 15. 13:20
 5/9 anonim ***** válasza:
A Messengert folyamatosan frissítik. Elképzelhető hogy a legújabb frissítéssel már nem kompatibilis a telód. Tegyél fel egy régebbi verziót ami még működött.
2015. nov. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és azt hogy kell?:)
2015. nov. 15. 13:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Netről leszedsz egy régebbi Messenger apk fájlt és simán rátolod USB-vel telóra majd ott telepíted.
2015. nov. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
azt irja hogy a csomag elemzése során hiba történt..egésznap ezzel küszködtem már egy kicsit unom hogy ilyen szar..:DD
2015. nov. 15. 17:43
 9/9 takitaki válasza:

Nekem is ez volt a problémám. Innen le tudod tölteni egy kicsit régebbi verziót, nekem működik.

[link]

2015. nov. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!