Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » My audio tablet 7-series...

Laci20020629 kérdése:

My audio tablet 7-series 708qa miért nem kapcsolbe meg áll a logonál? Bövebben lent?

Figyelt kérdés
My audio tablet 7 series 708qa tabletom...Ugy volt hogy betört a kijelzö természetesen azután volt ey kijelzö csere és mióta kicserélték benne a kijelzöt azóta nem kapcsolbe csak a logo(MYAUDIO)-ig mindössze egyszer tudtam bekapcsolni a számitógéppemel de már azzal sem lehet cak tölti!!!!a szerelö szerint kevés a ram az inditáshoz rá kell rakni egy olyan gépre ami fel ismeri!!Na jó de már azóta nem egy gépen próbáltam ki és egysem ismerte fel mit csináljak???????????????????????????

2015. nov. 15. 14:13
 1/1 anonim ***** válasza:
az csoda, hogy eddig működött. az összes myaudio cucc egy ipari hulladék. régen nekem is volt egy...annak egy lazább mozdulattal letört az usb csatlakozó az alaplapról...még az volt a szerencse, hogy nem azon keresztül kellett tölteni...
2015. nov. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!