Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Smartshop.hu megbízható oldal?

Smartshop.hu megbízható oldal?

Figyelt kérdés

[link]


Valaki rendelt már erről az oldalról telefont? Mi a véleményed? Megbízhatóak? Új terméket kaptatok, működött?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. nov. 15. 15:04
 1/7 anonim válasza:
42%

Szia.

Szerintem nem megbízható az oldal. Saját tapasztalatból írom. Rendeltem egy telefont és nem épp azokat tudta amik a leírásban voltak. Magyarul félrevezetik az embereket. Úgyhogy csak óvatosan. Jelenleg a pénzemért küzdök.

2016. jan. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Egyáltalán nem megbízható teljesen más van nekik pl telefon leírásában mint ami a valós teljesítménye a a telefonnak. Visszamondják a rendelést készlethiány miatt.(akkor miért kell reklámozni hogy pár napon belük raktáron?!) egyáltalán nem ajánlom
2016. márc. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 György219 válasza:
92%
Vettem tőlük telefont és a boltjukban is voltam. Nálam minden rendben volt. Velem nagyon jófejek voltak. Új telót kaptam és semmi baja. Csak ajánlani tudom. Számomra kissé fura az előttem lévő vélemények...
2016. ápr. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Dacsy válasza:
89%
Nemrég vettem a cégemnek 3 komplett gépet, hétfőn rendeltem, szerdára már itt is volt. Kicsit véltem, hogy útközben az összerakott masináknak valami baja lesz, de nagyon korrektül becsomagolták, nem volt vele gond. Mondjuk jó lenne, ha kártyával is lehetne fizetni, sokat könnyítene megrendeléskor, de összességében amit elvártam, azt kaptam, ajánlom bárkinek.
2016. ápr. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 maffia27 válasza:
59%
Én eddig nem vagyok megelégedve vele... 2 hete csütörtökön rendeltem ezen a héten kedden délután jött meg ráadásul úgy hogy a futár nem engedte hogy kicsomagoljam előtte hogy vane valami baja ami már nem tetszett mert minden rendelt dolgot megnezek kibontottam es törött volt a telefon kijelző.... Úgyhogy ha új telefont kapok tőlük lehet hogy megváltozik a Véleményem
2018. máj. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
29%
Egyáltalán nem megbízható. De tényleg, ne vásároljatok ott. Összetákolt cuccokat adnak és semmit nem javítanak ki garanciálisan, csinálnak rá garanciálisan nem javítható hibákat.
2018. júl. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Rendeltem egy Honor 10 okostelefont.A gyári supercharge töltő helyett,egy normál töltő volt a dobozban.Írtam nekik,hogy valami nincs rendjén a töltővel és azt a választ kaptam,hogy ez jár hozzá.A neten található összes tesztben supercharge töltővel szerepel.Többet nem hagyom náluk a pénzemet.
2020. jan. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!