Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonra melyok a legeslegjob...

Telefonra melyok a legeslegjobb virusirto szeru alkalmazas?

Figyelt kérdés

Uj telom van es szeretnem ha meg sokaig meglenne..

Ki milyen tuzfalat vagy mit ,vagy virusirto app-ot hasznal es tudna ajanlani?:)



2015. nov. 15. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy melyik a legeslegjobb, azt nem tudom. De az a legeslegfeleslegesebb, amit éppen feltelepítesz.
2015. nov. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hallod, azt hallottad, hogy minden telefon ugyan olyan, ezért nem kell leírni, hogy milyen telefonod van? :D


Amúgy most akkor a legeslegjobb vírusirtó szerű kell? Vagyis akkor valakivel (magaddal) ki akarsz szúrni? Miért nem töltesz le rendes vírusirtót?

2015. nov. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

szerintem nem is írtam le hogy milyen telefonom van, csak annyit hogy új.

csak egy rohadt app névre voltam kíváncsi könyörgöm, túl kell bonyolítani meg pofázni tényleg...

2015. nov. 16. 09:15
 4/6 A kérdező kommentje:

miért felesleges?

ezek szerint minden telefon automatikusan védve van minden egyes vírus vagy veszély ellen?

2015. nov. 16. 09:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Na most vagy troll vagy vagy hülye, mert pont az a probléma, hogy nem írtad le, hogy milyen telefonod van.

Mert ugye nem mindegy, mert különböző rendszerű telefonokra különböző programokat kell telepíteni :D Csak nehogy okosabb legyen már az a telefon :D


Ha hivatalos forrásból telepíted a programokat, akkor nem nagy a valószínűsége, hogy vírusost szedsz össze.


Szóval. Milyen telefonod is van?

2015. nov. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Jófej:D ***** válasza:

Androidos telefonja van.

Én az AVL-t ajánlom vagy az Esetet.


(Ha valamilyen oknál fogva tévedek és nem Androidos, akkor nem kell vírusírtó...)

2015. nov. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!