Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone-on a korlátozási...

IPhone-on a korlátozási jelszót hogyan tudom kijátszani?

Figyelt kérdés

Vásároltunk egy iPhone 5S-t. Ez a többivel ellentétben tényleg nem lopott, doboza megvan, imei egyezik, srác mindenből ki is jelentkezett, iCloud-ból is. viszont van egy "korlátozási kód" rajta, ami miatt nem engedi a gyári visszaállítást. Állítása szerint ő ezt elfelejtette.


Na most a kérdés az, hogyha DFU módba téve csinálok restore-t, akkor vajon hatással van-e ez a kód rá, vagy be tudom aktiválni?

Mert azt tudom, hogy iCloud jelszót azt kéri, ha nem jelentkeznek ki belőle előtte.

Csak nem akarom elrontani, hisz öcsém így is be tud jelentkezni az iCloudjába, maximum nem tud gyári visszaállítást csinálni.


2015. nov. 15. 20:37
 1/2 A kérdező kommentje:

[link]


idő közben megtaláltam a megoldást. szóval tárgytalan.

2015. nov. 15. 22:29
 2/2 anonim válasza:
én a saját iphoneomon szeretnék gyári beállítást csinálni, de fogalmam sincs mi az a korlátozási jelszó, vagy hogy én valaha adtam meg ilyet, vagy sem... tudnál segíteni? :D
2018. szept. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!