Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6S wifi probléma?

Iphone 6S wifi probléma?

Figyelt kérdés
Használat közben folyamatosan le-fel csatlakozik időnként, nagyon idegesítő, mert nincs egyben 5 perc, hogy tudnám használni a telefont... A mobilnet rendesen működik, gond nélkül. Csináltam már visszaállítást, 'újratettem' a 9.1-et is.. Érdemes lenne szervízbe vinni (Vodafone-nál vettem), foglalkoznak ilyen jellegű problémával? Garanciálisan javítják?

2015. nov. 15. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
más routernél is ugyanezt csinálja?
2015. nov. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, másnál normálisan működik.
2015. nov. 15. 22:33
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor lehet a routereddel lesz a gond, nem a telóval. mondjuk gondolom más eszköz normálisan tartja a jelét. nem tudom igazából, mi okozhatja az ilyen rejtélyes hibákat egy routernél :D
2015. nov. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát igen, a család többi tagjának működik rendesen (van Iphone 5S is köztük)

Szóval csak az én készülékem és e router között nem működik a kémia :D

2015. nov. 15. 22:39
 5/5 anonim válasza:
egyszer egy osztálytársammal szünetbe elmentünk boltba ott volt egy nyilt wifi oké mondom itt kicsit tudunk netezni neki iphone 5-je volt nekem meg egy lumia 710 Hát csak én tudtam wifizni mert az ő iphone-ja nem fogta a routert sehogy sem :DDD :D
2015. nov. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!