Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol érdemes telefont hirdetni?

Hol érdemes telefont hirdetni?

Figyelt kérdés

2015.11.14-én (szombaton) vettem egy Microsoft Lumia 535 Dual sim (cyan kék) okostelefont.

Nekem nagyon tetszik, csak nagy.

Annyi, hogy usb kábelt nem adtak hozzá az üzletben, és azt rendeltem hozzá.

El szeretném adni, csak nem tudom hol érdemes.

Ebben kérnék segítséget.

Meg arra lennék kíváncsi, hogy ha az usb kábelt is adom hozzá, akkor szerintetek a telefont eladhatom az eredeti árán?



2015. nov. 15. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy 100 forintos usb kábel mit oszt vagy szoroz egy tobb tizezer forintos telefon árán ?
2015. nov. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az usb kábeltől nyilván varázslatos módon újjá változik a telefon.
2015. nov. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hardverapró.

28-32-ért láttam a legdrágábbakat, annál többért senkinek nem fog kelleni.

2015. nov. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ahogy írták, Hardverapró, ott legtöbbnyire nem Lakatos Gazsi fog érte ajánlani 2 tyúkot meg egy istenmegfizetet.


Viszont még annyit, hogy "nagy". 5 col. Pár éve ez még nagy volt, szinte phablet, de ma már ez a sztenderd. Nem nagyon fogsz tőle nagyon kisebbet találni, főleg ilyen ár-érték kategóriában.

2015. nov. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

És az usb kábel mibe került? 5-10 ezer Ft? Hahaha....

Azért írd meg, hogy mennyi pénzt dobtál ki az ablakon pár nap alatt :)

2015. nov. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy tokot és fóliát is rendeltem hozzá, azt is adnám hozzá. Minek maradjon rajtam.
2015. nov. 27. 23:15
 7/7 anonim ***** válasza:
pompás
2015. nov. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!