Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történt az iPhone 5s...

Xierah kérdése:

Mi történt az iPhone 5s telefonommal?!

Figyelt kérdés
Kb. 15-20 perce még tökéletesen működött, használtam is, a legkisebb gond sem volt vele, aztán felraktam töltőre, rá 5 percre meg akartam nézi mennyi az idő, és se kép, se hang! Aztán behoztam, rádugtam az USB-vel a gépre, a képeket, zenéket meg tudom nézni, de a telefon nem tölt tovább a fehér háttérnél és a fekete almánál középen tovább. Ráadásul ki sem lehet kapcsolni.. Mi lehet ez? Eddig 10 hónap alatt egy problémám sem volt vele, erre tessék.. Egyszerűen nem értem, vigyázva van rá, tokban van, és még egyszer sem ejtettem le, vagy bármi ok, ami miatt ezt kéne csinálnia. Veletek volt hasonló? Ha igen és meg tudtátok oldani, akkor megköszönném a segítségeteket! Köszi a válaszokat előre is!

2015. nov. 16. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Tartsd nyomva a home és a sleep/wake gombot egyszerre amíg ujra nem indul a telefon.
2015. nov. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ilyen volt. Többször csinálta és menet közbe kidobtam az ablakon. Sajnálom mert 32000 ft-os Alcatel volt.
2015. nov. 16. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Megoldódott a probléma!

Egyébként mitől lehet ez?

2015. nov. 16. 11:53
 4/4 anonim ***** válasza:

sajnos be kell látni, hogy az iOS fejlesztése kezd mélyrepülésbe átmenni. lefagyni még nem fagyott le nekem egyik Apple-ös eszközöm se, viszont az iPhone 6-om már egyszer, még az iOS 9 megjelenése után, hogy a kijelző nem érzékelt...gombok működtek, fel tudtam oldani ujjlenyomattal, de kijelzőt hiába nyomkodtam...ott is csak az segített, hogy power-home gomb-al újraindítottam, és utána jó lett...meg ilyen baja volt rengeteg 4S-nek, és miután lefrissítették iOS 9-re, nem reagált az érintésre...aztán ezt végül 9.1-en kijavították, de iPad-emen például sokszor akkor is mutatja az AirPlay gombot, ha már a lejátszóeszköz nincs a közelben sem, vagy ha mondjuk a wifit ki is kapcsolom...az is, ha ki-be kapcsolom, akkor eltűnik. ez meg már iOS 8 óta így van...gondoltam restore megoldhatja, hiszen iPad-en fenn volt public beta is, és lehet az kavart be, de hiába csináltam meg, ez valószínű rendszerszintű bug...

de csinálta azt is iOS 8-nál, hogy mikor fix állóképernyős alkalmazásból visszaléptem főképernyőre, akkor maga a háttérkép az úgymaradt álló módba, míg az ikonok meg fekvőbe...ezt is végre iOS 9-ben javították...


szóval na...iOS 7 még úgy-ahogy jól ment, de az iOS 8-nál már megjelenéskor szvsz igen sűrűn jelentkeztek kisebb-nagyobb bugok.

2015. nov. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!