Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért állítják be/telepíti...

Mennyiért állítják be/telepítik a telefont szervízben?

Figyelt kérdés

Átlagárban mennyibe kerül?

Újratelepítés, általános takarítás, személyre szabás.

anyám nem ért az ilyenekhez és szervizbe akarja vinni (nem adja nekem ide a telóját sztem titkol valamit de ez más kérdés, a fentiekre kérnék választ, thx :))


2015. nov. 16. 16:55
 1/3 A kérdező kommentje:
xperia amúgy
2015. nov. 16. 17:12
 2/3 anonim ***** válasza:

"Újratelepítés": hard reset, pár perc alatt kész és új lesz a készülék.

Hard reset után nem kell "áltláanos takarítás" és ha nem mindent szétcsesző pistike, akkor utána se nagyon.

A "személyre szabást" meg (a fogalom értelménél fogva) hogy akarja szervízben megcsináltatni?? Ott áll a szerelő mellett és mondja neki: - azt az ikont most kicsit feljebb?


Javaslatom: a hard resetet csináljátok meg ketten, vagy mutass neki egy leírást és a titkolt cuccait diszkréten ki fogja gyalulni. Utána vegyétek fel a gugli accountját, vagy a mentésekből rakjátok vissza kontaktokat, jegyzeteket, képeket, ilyesmiket. Mert mentések ugye vannak.


Súlyos butaság lenne ezek miatt szervízbe vinni, ahol egyrészt otthon könnyedén elvégezhető alapfogásokért kéne a zsetont pengetni, másrészt meg kockáztatjátok, hogy egy büdös tróger kilopja a hibátlan összetevőket és berak valami hullladékot (akku, memkártya) Itt volt már 1-2 olyan kérdés, hogy a móricka karcos kijelzővel kapta vissza a telót a szervízből (nem karcos volt az, hanem másik...)

2015. nov. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ó, ok... köszi, utánajárok ezeknek. hátha dűlőre jutunk.

nem vagyok egy techguru :P

2015. nov. 17. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!