Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igaz hogy Windows phone-ra...

Igaz hogy Windows phone-ra lesz play áruház?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy mivel nagyon kevés az alkalmazás és a játék a lumia telefonokra ezért a windows phone 10-el együtt lesz a lumia telefonokon play áruház. Azaz androidos játékokat tudunk telepíteni a lumiánkra. Ebben mennyi az igazság és ez mikor valósulna meg?

2015. nov. 16. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

A WP 10 talán majd valamikor kap "android emulátort". De már ez sem biztos.

2015. nov. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem várható ilyen, ha ilyet csinálnának, akkor a maradék Windows Phone fejlesztő is abbahagyná a rendszerre fejlesztést, mivel elég lenne az Android verzió is, ezt nem fogja megengedni a Mircosoft, az alkalmazások fejlesztését könnyítik meg.
2015. nov. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
így van...annyit ígért a microsoft, hogy a fordítást megkönnyítik más platformokról, így a fejlesztőknek könnyebb lesz egy windows-os verziót átportolni. soha nem lesz se play áruház, se emulátor. max pletyka szinten.
2015. nov. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát azért nagyon szar így mert szarra sem tudom használni a lumia telefonomat így hogy még alkalmazások is alíg vannak. Igazából meg tudom érteni miért nem veszik és utálják a Lumiákat. De amúgy nagyon jók lennének!!!!
2015. nov. 16. 20:58
 5/7 anonim ***** válasza:

érdekes, nekem bár keveset játszom, vannak játékok, elég sok app, hasznosak is, jól is működnek.

add el a lumiát vegyél droidot, és hallelujah, meg vagy mentve.

2015. nov. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az android a legesleg rosszabb oprendszer amit eddíg létre hoztak, szerintem. Az IOS szerintem a legjobb oprenszer de egy Iphone nagyon drága szóval maradt a Lumia. Nade arra meg alkalmazások nincsenek szóval vagy android vagy gyüjtsek annnyit hogy egy normális stabil IOS rendszerű telefont tudjak venni ami 4-5 évig telefon is marad. Kezdem unni hogy 1 évre veszek telefont.... azért kösz a válaszokat
2015. nov. 21. 16:01
 7/7 anonim válasza:
ANokia X nevű telefon az amelyiken van Play-Áruház
2015. nov. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!