Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új iPhone 5 akku hiba (? )

Gereda10 kérdése:

Új iPhone 5 akku hiba (? )

Figyelt kérdés
Vettem egy iPhone 5-öt, rá egy hétre kicseréltettem benne az akksit. Hazamentem és felraktam tölteni, de az eredeti töltőjével nem töltött csak kb. 70%-ig egy egész éjszaka alatt. Kipróbáltam egy samsung tablet töltővel, ami 2.1A-s, azzal feltöltött. Vissza vittem, ők is kipróbálták a töltést és garanciában kicserélték az akksit. Most is ugyanaz a gondom, hogy eredtivel nem tölt. Szerintetek mi ennek az oka? Lehet a csatlakozójával valami? Előre is köszi a válaszokat!

2015. nov. 16. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Magyarul már a 3. akkumulátor van benne, és lehet, hogy mégis a töltő a szar, és azt meg sem nézetted? :D
2015. nov. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen a 3., de a szervízben azt mondták szerintük is rossz az akkumulátor, azért cserélték ki. :D
2015. nov. 16. 21:15
 3/4 anonim ***** válasza:
!!! De azt is írod hogy Samsung töltővel tölt. Akkor mi a rossz????
2015. nov. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az, hogy az eredeti 1A-es töltőjével meg nem! A samsungos pedig nem igazán tesz neki jót, mert mint kiderült nem az akkukkal van baj.
2015. nov. 17. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!