Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom jelez, hogy teli...

Bogi7867 kérdése:

A telefonom jelez, hogy teli van a memoria, de mikor megnezem meg van rajta tobb mint 11GB. Ez miert van?

Figyelt kérdés

LG Optimus L9 telefonom van.

Sokszor jelez a telefonom hogy mar nincs rajta sok hely. Aztan latom, hogy meg tobb mint 11GB szabad hely van rajta.

Ezzel lehet valamit csinalni? Vagy csak ugy lehet segiteni hogy sok mindent letorolok? Elore is koszonom a valaszokat.



2015. nov. 16. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a belső tárhelyen van még 11 GB? Nem lehet, hogy a RAM telik be?
2015. nov. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11 giga a telefon memória, vagy az sd?
2015. nov. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elnezest, elfelejtettem odairni:


Az SD kartyamon van meg tobb mint 11GB szabad hely. Az Internal Storage (angol telefonom van) jelez mindig, hogy tele van.

Meg reggeben az osszes alkalmazasomat amit tudtam atraktam az SD kartyara, de azota is szokott jelezni..

2015. nov. 17. 16:16
 4/4 anonim ***** válasza:

A memóriakártya meg a belső memória nem ugyanaz! Hiába van a memóriakártyádon szabad hely, attól a telefonon nincs, vagy csak kevés van, ezért jelez!

A másik, hogy ha át is rakod a memóriakártyára az app-okat, indításkor betöltődik a telefon memóriájába.

2015. nov. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!