Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S6, vagy Lumia 930,...

Galaxy S6, vagy Lumia 930, vagy Iphone 6s?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb telefon szerintetek? Androidom és WP-m volt már, IOS-t nem ismerem. Amire én használom a telefont: telefonálás (mily meglepő), viber, messenger és netezés. Tehát nem mérvadó a játék.

Indokoljátok meg, Ti melyiket választanátok. Köszönöm



2015. nov. 17. 10:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és a fényképező is fontos.
2015. nov. 17. 10:15
 2/6 anonim ***** válasza:
Lumia 535 telefonalni, es egy rendes fenykepezogep fenykepezni, mondjuk egy Canon S110, vagy hasonlo. es akkor meg mindig sak feleannyi penzt koltottel el mint amennyibe egy ájfón kerul, nagysagrendekkel jobb kepeket tudsz csinalni, telefonalni meg tokmindegy, a legolcsobb telefonnal is lehet.
2015. nov. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Érdekes hogy nem az a fontos hogy amire használod, az ne akadjon pl...

Kipróbálod az ismerőseidnél ezeket a telókat és amelyik tetszik azt veszed. Ennyi.

2015. nov. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem az alap és nem is kérdés, hogy ne akadjon...
2015. nov. 17. 10:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezek közül bármelyik.

Teljesen szubjektíven:

-Nekem a WP nem jön be, nagyon steril. Tudom-tudom, majd jön a W10 mennyire jó lesz, akkor sem.

-A másik kettő közül:

Igazából, amelyik rendszer szimpatikusabb. iOS baromira stabil, garantált, hogy nem fog megröccenni sem, és jó pár évig fogja kapni a frissítéseket.

Android pedig az S6 hardvere alatt szintúgy villámgyors, viszont erről 1-2 év múlvam ár el is felejtkezik a gyártó, illetve ott a QHD kijelző, nagyobb felbontású, egyik legjobb mobil kamera.


Így talán inkább az utóbbit javasolnám. De ezekre az alapvető funkciókra tényleg találni jóval olcsóbb alternatívát, így felesleges pénzkidobás.

De ha telik rá, akkor tényleg menj be egy Telekom üzletbe, és próbáld ki őket, majd válassz.

2015. nov. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
WP vagy iOS
2015. nov. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!