Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4-nek és az Iphone...

Iphone 4-nek és az Iphone 5-nek ugyan a tőltője és az usb része? és még annyit kérdeznék róla, hogy bármilyen headsetet el fogad vagy csak szigoruan iphone fülessel engedi hallgatni a zenét?

Figyelt kérdés
Most lessz először Iphone 4-em,és nem nagyon tudom még hogy milyen,.:) Külsőre nagyon tetszik, meg igy ismerősömnek is ilyene volt régebben,de már feljebb váltott 5-re, na m1:) Így nem tünt rosznak kezelésre, nagyon meg fogott.. ezért akarok most venni egyet.^^ Csak még így ezeket, amiket kérdeztem róla,nem nagyon tudom mert én használtan veszem, és tudom hogy nincs rajta Bluetooth igy gépről szeretnék az ő usbjével rá huzni zenéket stb..:) lehetséges ez??

2015. nov. 18. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. 4nek meg 30pin-es a csatlakozoja az 5-nek 8pines. Igen, bármilyen szabvány 3.5es jack dugót elfogad, max hangerőt nem tudsz róla állítani.
2015. nov. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De amit kapok tőltöt, azt tudom hozzá használni usb ként nem?:) (persze ha olyan)
2015. nov. 18. 11:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, tudod.

USB-s adatkábelt kapsz hozzá, és egy fali töltő adaptert.

Viszont ha ajánlhatom, ne vegyél 4-et. 4S, vagy 5 minimum, inkább gyűjtsd egy picit.

2010-es telefon, elöregedett hardver. A legújabb frissítés amit megkapott az az iOS 7, ami baromira szaggat rajta a gyenge teljesítménye miatt. Az alkalmazások nagy része lehet már nem is telepíthető rá, illetve nem lesz az.

Hivatalosan 4-et már nem is forgalmaznak, csak használtan kapni, 4S-t viszont még lehet néhány helyen fellelni újonnan.

2015. nov. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen! Azt tudod! De te nem Ezt kérdezted. :)
2015. nov. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!