Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P8 Lite; vélemények?

Huawei P8 Lite; vélemények?

Figyelt kérdés

Szeretném lecserélni, a régi okostelefonomat, mert már 3 éves és eléggé lassú, megviselt szegényke. Viszont ötletem sincs, hogy mit vegyek, nem vagyok szakértő.


A múltkor egy bevásárlóközpontban sétálva reklámozta egy srác a P8-at és a P8 Lite-ot. Magamban csak annyit szűrtem le, hogy szerintem nekem a P8 Lite elvileg bőven megfelelne, és árban is jó volt. Igazából túl nagy igényeim nincsenek. Facebook, Twitter, a kamerája legyen jó, meg azért max 1-2 Android játék elmenjen rajta (a Temple Run 2-nél nem komolyabb).


Van valakinek ilyen telefonja? Mik a tapasztalatotok vele? Esetleg, ha valami szakértő egyszerűen leírná, hogy mit gondol, azt (is) megköszönném.



2015. nov. 18. 20:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az árkategóriájában az egyik legjobb (ha nem a legjobb).
2015. nov. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!