Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik márkát ajánlanátok...

Melyik márkát ajánlanátok jobban okostelefonok közül? Acer, Samsung, Sony vagy Huawei? A Huawei érdekelne jobban, állitólag dicsérik. Valakinek vélemények róla?

Figyelt kérdés
2015. nov. 18. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem és hangsúlyozom, SZERINTEM a két S betűs mostanában nem igazán jó vétel. Barátom egy 150 ezer pénzes telefonja a második nap lefagyott, pedig még be sem lakta igazán.Majd az ezt követő héten még két alkalommal.(Ez nem változott) Azóta a bal felső sarokban melegedés hatására a fehér színben egyre nagyobb sárga folt jelentkezik.Majd amikor kezd hűlni, akkor megy vissza a mérete a foltnak. Telefonhívások alkalmával 10-ből 2-3 alkalommal szól, hogy visszahívlak, mert recseg.Ilyenkor nyom egy újraindítást.


A munkatársam csúcskategóriás másik fajtájú telefonja is szépen fagyogat és néha nem érzékeli az érintést.

Az olcsóbbak meg még inkább rendetlenkednek.

Érdekes, hogy nekem csak olcsóbb androidos telefonjaim voltak, de soha nem tapasztaltam fagyást.

Nekem a Huawei Y300, az asszonynak G620 van, jól működnek.

Biztos, hogy sokkal több embernek ezek majd rosszak lesznek, de nekem mindkettő jól teljesít. Mondanom kell, hogy még soha életemben nem volt eddig pár hónapnál hosszabb ideig mobilom, mert egyikkel sem voltam megelégedve eddig. Lassan 3 éves!!!

2015. nov. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet így általánosan kijelenteni hogy X vagy Y márka jobb vagy rosszabb. Minden árkategóriában vannak jobbak rosszabbak. Huawei-t azért dicsérik, mert kevésbé "nagy" márka, de mégis ismert, és ezért egy fokkal olcsóbban hozzájuk lehet jutni. Samu meg Sony meg már a név miatt is túlárazottak sok esetben.
2015. nov. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én a Huaweire szavazok. Nekem öt év alatt ez a negyedik okostelefonom, és az elsö huaweim (p7). Azért vettem ilyet mert ezt ajánlották többen is ,de nem bántammeg hogy e mellett döntöttem. Elözö telefonjaim mind elromlottak kb egy éven belül vagy hamarabb, de ez már másfél éve megvan és eddig nincs rá panaszom.
2015. nov. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!