Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem rakja rá az iTunes...

Miért nem rakja rá az iTunes az összes gépen lévő zenét a telefonomra?

Figyelt kérdés

Rárakom, minden oké, szinkronizálom, a 140-ből 90-et átmásol, 30-at nem. Próbáltam többször is, minden fület, minden beállítást átböngésztem, de megoldást nem találtam.

+1: iPhone 5S-nél rádugtam a gépre a telót és amint felismerte, láttam a számítógép(sajátgép) menüben a telefont és fotókat simán tudtam feladatkezelővel másolni ide-oda, most vettem egy iPhone 6-ot, ezt is felismerte, de nem jelenik meg a számítógép menüpontban pedig mindent ugyanúgy csináltam, mint az előző 5S telómnál. Mindkét telefonon iOS 9.1 volt/van, gépem változatlan évek óta, win7 ultimate.



2015. nov. 19. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:

"feladatkezelővel másolni ide-oda" - leszedni a fotokat/videokat a telorol a gepre igen, de rarakni? Nekem sose sikerult. Most megprobaltam ujra a 6S-el, lementettem barmi fotot rola, de visszafele mar nem mukodik (win7). Te hogy csinalod?


iTunes zene:

[link]


A zene fulecskenel a legfelso opcio: entire music library pipald ki es ugy synceld. Ugyse rakja fel? Gondolom a telo nincs tele, ugyhogy nem azert mert nincs hely.


lehet hogy nehany zene nem megfelelo formatumban van, vagy hibas a file?

2015. nov. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Pontosítanék. Rárakni nem is próbáltam még, de a fotókat mindig feladatkezelővel mentem le.


A zene mappában bejelöltem, hogy "teljes zenekönyvtár" de úgy másol csak 90-et a 140-ből. Az is érdekes, hogy nem is az a baja, hogy mondjuk csak egy mappából másol, mert gépen lévő zene mappán belül is van egy másik mappa zenékkel, de onnan is szemezgetett. Semmi különbség nincs azon zenék között amit rárakott és azok között amit kihagyott.

2015. nov. 21. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!