Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem töltődik a Sony...

Miért nem töltődik a Sony Xperia M2-m?

Figyelt kérdés
Eddig amikor feltettem tölteni a telefonom rögtön megjelent az a jel,hogy töltődik. Most meg igazgatnom kell folyamatosan,mert ha csak simán hagyom,akkor nem töltődik és így be kell állítanom,hogy ala teszek egy könyvet és akkor véletlen pont tölti. Múltkor meg az volt,hogy feltettem töltőre 80%-on nem használtam egy órát és az hagyján,hogy nem töltötte,de lecsökkent 45%-ra.Miért lehet ez? 1 éves a teló
2015. nov. 20. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nekem is. Hétfőn viszem szervizbe. Amúgy a géppel összekötve simán feltölti (igaz a csatlakozót alá kell támasztani) Nekem még ráadásul halkabb is lett a hangereje.
2015. nov. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen a hangereje is rossz nekem is. Ha meghallgatom akkor nem alul aa hangszorobol szol a zene,hanem felulrol sokkal halkabban.ilyenkor ujraínditom vagy bedugok a fulhallgatot és akkor megjavul.
2015. nov. 21. 15:32
 3/3 anonim válasza:
Nekem is ilyen, valószínűleg megtört a vezeték, ha nem is látod, ezért használok én is másikat.
2015. nov. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!