Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mivel kenjem be / fújjam le a...

Mivel kenjem be / fújjam le a szilikon telefontokot, hogy kevésbé kopjon róla a minta?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy egyedi tokot (én szerkesztettem meg rá online a mintát), és amikor átvettem, mondták, hogy kenjek rá viráglakkot, különben 2-3 hónap után elkezd lekopni a minta. Rákerestem a neten erre a "viráglakkra", de csak virágos műkörmöket adott ki, meg egy honlapot, ahol csak a lakkok fajtáinak felsorolásában szerepelt említésként... Nem szeretném elszúrni, mert ajándékba lesz, és nem kevésbe került. Tudnátok segíteni, hogy hogyan oldhatnám meg ezt házilag?

2015. nov. 22. 20:01
 1/1 anonim válasza:
2 órája erre keresek megoldát, mert nem szeretném hogy a tokomról lejöjjön a minta, de nem találtam semmi választ. Ha esetleg már megoldottad, tudnál nekem is segíteni?
2018. jan. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!