Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az hogy a régi...

Miért van az hogy a régi telefon jobb mint az új?

Figyelt kérdés

Van egy asus PDA-m 13 éves win mobile 6 és korszerűbb mindennél amivel eddig találkoztam!

wifi rendben működik hosztolni leher vele adatokat küldeni távolsságot jelerőséger sebességet mérnni! Bluetooth gyorsabb mérni tud erősíteni hosztolni tallózni leher vele hosztolni, infrával ugyan ez a helyzet. Van rds, poi wap, usb-n hardver bővítés,

memória kártya gps kamera, lámpa, műholdas

antenna bemenet műholdas gps bemener,

visz minden formátumot 720p-ig videókat, van youtube lejátszó, az internet gyorsabb 128kb\s

sebességen min több megabittel az iphone,

érintős de szinte törhetetlen. Amit ez túlélt azt én

nem éltem volna rúl! Magyar nyelvű, gyorsgombok,

és minden kívánt szoftver elérhető laggolás összeomlás nélkül. most is arról írok.

Mondtok ilyen tudással mégegy telefont?

Érezni a korszerűtlenségét de elenyésző.

Az akuja már rossz de azért 10 óra zene, 5 óra wifi, 7óra mobilnet és 80 óra telefon aktív készenlétet

kibír! aerós.



2015. nov. 23. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:

wifi rendben működik hosztolni leher vele adatokat küldeni távolsságot jelerőséger sebességet mérnni!


ezt most is lehet, sőt, már fejlettebb a wifi technológia, szóval a mostaniak ebben jobbak.


Bluetooth gyorsabb mérni tud erősíteni hosztolni tallózni leher vele hosztolni,


kétlem, hogy gyorsabb lenne


infrával ugyan ez a helyzet.


Ma is vannak infrás telefonok, de az infrás adatátvitel egy katasztrófa, ma arra használják, hogy telefonnal irányítság a tv-t


Van rds, poi wap, usb-n hardver bővítés,

memória kártya gps kamera, lámpa, műholdas

antenna bemenet műholdas gps bemener,


Most is van minden, sőt, a fejlődés miatt minden jobb. pl. gnss már nem csak gps van, és pontosabb, külön antenna nélkül is.


visz minden formátumot 720p-ig videókat,


Az enyém 4k-ig visz mindent, tavalyi modell, akkor melyik is a jobb? :D


van youtube lejátszó

13 éve nem is volt youtube, de elárulom, hogy a buta telefonokon kívül mindenen megy a youtube ma is (és még sokkal több minden más is)


z internet gyorsabb 128kb\s

sebességen min több megabittel az iphone,


önellentmondás


érintős


maximum rezisztív, ma már a kapacitív a menő ;)


de szinte törhetetlen


Ma is vannak strapa(okos)telefonok, de ez legtöbbször a useren múlik.


Magyar nyelvű,


hű meg ha :D ebben amúgy mit fejlődjön 13 év alatt? még legyen magyar nyelvűbb? :D


gyorsgombok,


na ebben igazad van. a mai telefonokról ezek eltűntek, az alapvető kezelő gombok is már a képernyőre kerültek. ma már annak is lehet örülni, hogy ha méltóztatnak egy exponáló gombot rárakni. Aláírom, ez nekem is hiányzik.


s minden kívánt szoftver elérhető laggolás összeomlás nélkül.


na de milyen szoftverek? :O

----------------------------------------------------

2 db nokia e7-00-át használtam el, mire fél évvel ezelőtt váltottam egy felső kategóriás androidos telefonra. Meg tudtam minden csinálni symbian alatt is, ami az átlagos felhasználónak elég, volt rajta qwerty billentyűzet, minden igényemet kielégítette.

De.

Az első nap, amikor elkezdtem használni az új telefont, rájöttem, hogy sokkal előbb kellett volna váltanom.


Egyébként egész pontosan milyen ez a pda?

2015. nov. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

bocs a helyesírási hibákért


#1

2015. nov. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most nem az általános ofice programokra gondolok, hanem usb-s kártyaolvasó szó nélkül ment. Digitális kamerám rákötöttem és be tudtam lépni a memóriájába másolni róla és a kamera lencséjén keresztül rögzíteni. Hálózatba tudom kötni a laptoppal és irányítani a laptopot. Viszi a Java, Cab, App, Jad, Jar, EXE, Bat, kiterjesztésű programokat. A PDA-m energia forrásáról töltöttem a lumia telefont, amin a pda-nak root jogosultságot tudtam beállítani és gyári programokat törölni a lumiából a pda-val. Rákötöttem egy altónyitó ledsort és egy egyszerű energia hullámoztató szoftverrel beindítottam egy parkoló összes autójának riasztóját :D televízióra köttethető pps bemutatók lejátszásához. De szerintem a projektorra is csak még nem volt szerencsém kipróbálni. headsett kompatibilis, be tudja mérni a hívott felet melyik városból hív a cb funkció segítségével. És még kitudja mi mindent tud. Ami a legjobban tetszik hogy nem omlik össze és nem lassú! volt 10 androidos 2 ios és 2 windows 30jawa telefonom és egyikkel sem voltam annyira elégedett mint a jelenlegi PDA-mal. Minden nap rájövök valami új funkcióra! MA jöttem rá hogy aerofelületes! Tegnap hogy az infrával nem csak küldeni lehet hanem a kamerát is erősíti sötétben. Azelőtt meg hogy a bevitele olyan hogy a lefotózott menetrendet szöveges dokumentummá alakítja és szerkeszthető!...stb! Holnap megkeresem a pulzusmérőt vagy a tricordert! :D NEm lehet tudni. olyan hihetetlen. A kérdésem inkább arra irányúlt hogy megosszam valakivel ezt a pozitív tapasztalatom. :D
2015. nov. 23. 13:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Magyarul neked nem a mai okostelefonokra van szükséged, mert ezek csak az egység sugarú usert tudjak kiszolgalni.


#1

2015. nov. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor te egy újszülött lehetsz, mert a winmo-ra 5-6 éve nincs érdemi fejlesztés, pár hobbiprojekt meg komolyabb ipari jellegű fejlesztés él, pl. térinformatikában.


"MA jöttem rá hogy aerofelületes!"

Ez mi? Egy linket legalább.


"be tudja mérni a hívott felet melyik városból hív a cb funkció segítségével"

Erről írjál már valamit.


"amin a pda-nak root jogosultságot tudtam beállítani"

Winmo-n nem létezik a root fogalom... Egyfelhasználós rendszer, az user szinte mindenhez hozzáfér,


"és egy egyszerű energia hullámoztató szoftverrel beindítottam egy parkoló összes autójának riasztóját"

Erre már reflektálni sem merek...



Csak hogy rámutassak lelkesedésed apró kis foltocskáira :)

2015. nov. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!