Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Compact z1es...

Roniel kérdése:

Sony Xperia Compact z1es telefonom van . Eddig hibátlanul működött de a legutóbbi szoftverfrissítés óta fellépett egy olyan probléma hogy a telefonom "életre kelt" magától megnyit appokat, a képernyőt elhúzza jobbra-balra. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

2015. nov. 23. 17:43
 1/1 MarokitySzabolcs válasza:
Szia! Nekem is ugyanilyen telefonom van. En ilyesmit az 5.0.2.-es frissitesnel tapasztaltam, de azota ezt az 5.1.1-be kijavitottak! Ha hasznaltad vizben, lehet hogy beazott vagy nemtudom(en iy hasznaltam vizben), es meg annyit, ha frissited esetleg 5.1-re(persze ha nem az van rajta), es meg mindig fent all ez a problema, akkor iramy a szerviz!
2015. nov. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!