Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha veszek egy német nyelvű...

Ha veszek egy német nyelvű telefont akkor át tudom állítani?

Figyelt kérdés

erről lenne szó: [link]


és ott van hogy:1 év AS garancia(csomag) - Német nyelvű készülék akkumulátorral. Kisebb, gyorsan változó készlet, esetenként hosszabb rendelési idő.


akkor át tudom állítani magyarra/angolra?


és akkor ez mellé kapok-e tartozékokat? pl: akkumulátor



2015. nov. 23. 19:34
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
töltőt akartam írni xdd (aku helyett)
2015. nov. 23. 19:38
 2/13 A kérdező kommentje:

megtaláltam:Az Akciós árú (AS garanciás) készüléket 1 év garanciával, szerényebb felszereltséggel forgalmazzuk! A készülékek nem MAGYAR menüsek. A csomag csak magát a készüléket tartalmazza egy hálózati töltővel! Kisebb, változó készletek, akár hosszabb rendelési idő! Rendelés beérkezése után tájékoztatjuk ügyfeleinket a rendelés teljesítési idejéről.


de akkor fel van bontva a doboz is? :o

2015. nov. 23. 19:44
 3/13 anonim ***** válasza:

Igen, valószínűleg felbontották, és kivették a tartozékokat és azok nélkül árulják, ami szerintem nem szabályos elvileg! A magyar nyelvű menü hiányát most sem értem, hiszen ez a telefonoknál típusonként változik, hogy a beállítható nyelvek között van-e magyar, nem pedig a forgalmazó országtól, és a G3-ban van! Ha mégsincs, akkor a Google Play-ből letölhető a MoreLocale 2 app, de az mégse az igazi, kicsit "akcentusos magyar" lesz a telefon menüje.

De ne is foglalkozz vele, szerintem rendeld inkább a Mobilbirodalom-ból, kb. ugyanennyi az ára ott is, de az 100%-ban normális oldal, kizárólag bontatlan csomagolásban, alapból összes gyári tartozékkal és magyar nyelvű menüvel árulnak telefonokat!

2015. nov. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
igen látom...de az oldalon azt írják h 2gb ram van benne de nekem 3 kéne :/ de elvileg az összes 32gb-osba 3gb ram van...ez elírás lehet?
2015. nov. 27. 22:30
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem elírás, sőt, amilyen ismert telefon a G3, meglep, hogy nem tudtad :/ : a G3 kétféle párosítású változatban van: 2 GB ram és 16 GB tárhely illetve 3 GB ram és 32 GB tárhely (kombinálni nem lehet). Minden másban teljesen azonosak. Amúgy most néztem, a Mobilbirodalom-ban 79 570 Ft a 32 gigás G3 (40 Ft plusz :D), keress rá nyugodtan!
2015. nov. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

[link]


ez 32-gb-os de a leírásban 2gb ram van irva...akkor ez hogy van? :D

2015. nov. 28. 00:01
 7/13 anonim ***** válasza:
Na az viszont akkor tényleg elírás!
2015. nov. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Javaslom, kérdezd meg telefon, hogy akkor ez most melyik verzió pontosan!
2015. nov. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
szóval VALÓSZÍNŰLEG 3gb ram van benne?! :D (am kösz h válaszolgatsz! :DD)
2015. nov. 28. 00:14
 10/13 A kérdező kommentje:
ahoz lusta vagyok xd
2015. nov. 28. 00:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!