Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S3 után milyen telefont...

Kiki02 kérdése:

S3 után milyen telefont ajánlottok?

Figyelt kérdés
Most samsung galaxy S3 telefonom van. Már kb. 2,5 éves, nagyon lassú, programokat nem nyitja meg és sorolhatnám még jó sokáig. Szeretnék egy új telefont, de nem tudom melyik érné meg. Az iphone 5s, vagy 6s telefonok között vacilálok, de szóba jött még a samsung galaxy s6 (nem az Edge) is. Külsőre mindegyik tetszik, csak ugye árban vannak különbségek. A samsungtól félek kicsit, mert nekem az S3 nem jött be annyira. (Saját vélemény.) Mennyire érné meg pl. egy 5s helyett egy 6s telót venni több tízezres különbséggel? Olyanoktól szeretnék tanácsot kérni, akik már próbálták a samsungot is és az iphonet is. KÖSZÖNÖM SZÉPEN!

2015. nov. 24. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Régen egy s3-at használtam most egy iPhone 6-om van.Én azon a véleményen vagyok hogy androidos telefont 2 gb ramal vegyen az ember mert az 1gb tud elég szépen akadni.Ha neked nem jött be a Samsung akkor inkább a 6s mint 5s,ha viszont maradnál a Samsungnál akkor ugye az s6.Legjobb az lenne ha néznél mondjuk pár tesztet meg videót vagy bemennél egy boltba és megnéznéd mindegyiket.
2015. nov. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem iPhone 5s-em van amivel meg vagyok elégedve mint első Appel készülék. Ha még nem volt, lehet ezzel próbálnám ki újra ezt a vonalat. Persze aztán majd alig várod hogy lecseréld egy iPhone 6s-re :D (saját vélemény) De ha infókat akarsz róluk olvasni keress rá a Copodium weboldalára, ott tudsz böngészni a telefonok között érthető leírással és véleményekkel is találkozhatsz. A mostani ranglista szerint az iPhone 6s benne van a top 3-ban :) Nézz szét hátha segít.
2015. nov. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!