Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Iphone 4s-em nem találja...

Az Iphone 4s-em nem találja mindig a wifit, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Néha megtalálja, néha nem mutatja ki, néha meg a wifi off módban van, nem birom bekapcsolni se hogy keresse.. Viszont a laptopom, és két másik telefon is gond nélkül wifizik..Probléma?

2015. nov. 24. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos az én iPhone 4-s-em is így ment tönkre. Ki kellett cserélni a WIFI chipet 18.000Ft-ért és amikor már másodszorra romlott el (2 hónap után) lemondtam róla. :/ Állítólag ez egy elég gyakori hiba a 4s-eknél. Az ezzel a problémával küzdőknek csináltak is egy weboldalt. Először csak akadozik, nem lehet bekapcsolni a WIFI-t aztán egyszercsak beszürkül a gombja és soha többé nem lehet bekapcsolni. Nem szívesen mondom de készülj fel arra hogy nemsoká új telefont kell venned. Persze WIFI nélkül is lehet használni de... Ezt már te tudod. :D Aztán ha megkockáztatod a javítást keresd fel mondjuk az iSamurai-, vagy az iphoneszervízt a visegrádi utcában, Budapesten.
2015. nov. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ma érkezett meg, pár napja vettem..Az eladó nem írta, hogy hibás lenne..
2015. nov. 24. 18:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Én akkor is erre gyanakodnék. Próbáld meg visszavinni az üzletbe, vagy ha használtan vetted, vedd fel a kapcsolatot az eladóval... Esetleg vidd el teszteltetni valamelyik szervízbe amit az első kommentemben írtam. Sok sikert!!!
2015. nov. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Felveszem majd vele a kapcsolatot, holnap viszem egy üzletbe letesztelni, köszi a segítséget! :)
2015. nov. 24. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!