Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom felhasználni a...

Hogyan tudom felhasználni a külföldi applestore ajándék kártyát?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek vásároltam Hollandiában 25euro névleges értékű ajándék kártyát amit fel is szeretett volna használni, amint beirta volna a kódot kiirta a telefon is meg a laptop is hogy ez egy Hollandiai kártya és Holland Shop ba váltható csak be.


OKÉ, nem gond át váltok Holland boltra viszont amint megpróbáltam volna egyből kér holland bankártya számot és enélkül nem is enged átváltani.


Mit tehetek hogy betudja aktiválni a barátnőm ezt a kártyát?


( olyan felhasználója van amin nincs bankkártya aktiválva pont ezért vettem ilyen ajándékkártyát)



2015. nov. 25. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Add el Ebayen.
2015. nov. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Más opció?
2015. nov. 25. 03:13
 3/5 anonim ***** válasza:

A "profik" eleve minimum két id-t használnak egy magyart meg egy USAt.

Csinálj egy másikat ami Holland bankkártya nélkül is lehet. Az apple oldalán fent van hogyan kell.

2015. nov. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2015. nov. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem tudod

szerintem az ajandek kartyak orszag specifikusak

csak abban az orszagban lehet elkolteni, ahol tartozkodsz

vagy letrehozol egy uj ID-t es a bankkartyat hozzaadod vagy megprobalod bankkartya nelkul de nem sok remenyt fuzok hozza


en az USbol kuldtem egy ingyen notat a baratnomnek Spanyolorszagba (vagyis en megvettem a notat hogy neki ajandekozzam) kapott is rola emailt meg miegyebet de 1 honap utanajaras utan sem tudtak neki a spanyolo-i Apple boltban segiteni, hogy o hozzajuthasson a zenehez :(

2015. nov. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!