Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség a Samsung...

Mi a különbség a Samsung Grand Prime és a Grand Prime LTE között?

Figyelt kérdés

2015. nov. 25. 23:54
 1/3 anonim válasza:

az lte a 4G internetet jelenti hogygyors mobilnetre kepes. Biztos hogy van ilyen is meg masik is?


lehet csak nem irtak bele a nevebe az egyikmel, erdemes a specifikacioikat osszehasonlitani pl gsmarena.com oldalon a compare funkcioval.

2015. nov. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Csak Jófogáson láttam meghirdetve,furcsáltam is. Annyi különbséget láttam, hogy azt írták a hirdetésben, hogy Android 5.0 van rajta, a sima grand prime-on viszont kitkat fut. Szóval nem tudom, hogy igaz e vagy kamu.
2015. nov. 26. 10:38
 3/3 A kérdező kommentje:
De több ilyet is láttam meghirdetve ami LTE néven van. Szóval akkor csak nem kamu. S4 és grand prime között gondolkodok. Szerintetek melyik?
2015. nov. 26. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!