Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok?

Milyen telefont ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szeretnék karácsonyra bátyámnak egy okostelót venni, ami megéri az árát. 40-50 ezer forint környékén gondoltam. Tudom, hogy ez az ár nem olyan magas, amiért olyan telefont tudnék venni, ami minden igényét tökéletesen kielégíteni, de szeretném a lehető legjobbat választani. Csináljon jó képeket, videót, lehessen rajta normálisan játszani az újabb játékokkal is stb. Android vagy Windows Phone, szerintem mindegy, bár Android játékok miatt talán jobb lenne. Minimum 4,5" max. 5" körül gondoltam. Ha nem nagy az alap tárhelye, akkor legalább bővíthető legyen. Szeretném függetlenül venni, bár nem vagyok tisztában a szolgáltatók ajánlatával sem, így ha valamelyiknél jó áron megvehető, az is szóba jöhet. Válaszaitok előre is köszönöm!
2015. nov. 26. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Lumia 640-et tudom ajánlani, az app dolog meg nemsokára meg fog oldódni a a Win 10 miatt.Bár mondjuk a telefonom (Wp) tele van játékokkal és szerintem elég jó minőségűek is.
2015. nov. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha alacsony árfekvésű telefont keresel szerintem a Lumia 640, Samsung Galaxy Grand Neo Plus és a Sony Xperia E4G telefonok a legjobbak. Én is pont kerestem és a Copodium ranglistája szerint ezek a legjobbak :)
2015. dec. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!