Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefonnak a legnagyobb...

Melyik telefonnak a legnagyobb, legjobb a kamerája? Nokia Lumia 1020?

Figyelt kérdés
Légyszíves nem azt írjátok, hogy ha fényképezni akarok fényképezővel tegyek, csak kíváncsiságból kérdem! Köszi!

2015. nov. 27. 15:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Nokia Lumia 1020-nak 41 mpx!
2015. nov. 27. 15:35
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

érzékelőben igen. feldolgozásban már nem feltéltenül előnyös szerintem...én használtm 1 évig, ha valaki ért a fotózáshoz, lehet vele jó képeket lőni, viszont mivel akár a nagy felbontású jpg képek, akár a raw formátumúak, elég nagy méretűek, így kell neki néhány másodperc, mire elmenti azokat.


én például csináltam vele esti, hosszúzáridős timelapse-et. 4 másodperces záridővel, 6 másodpercenkénti képkészítéssel...és még így sem mindig sikerült a 6 másodpercet tartania, ilyenkor kimaradtak képek...


szorosan ott van mögötte érzékelőméretben az lg g4, amiben azért van egy sokkal izmosabb hardver, ezáltal ott például sosem lesz olyan gond, hogy akár egy raw képet másodpercekig mentegessen.

2015. nov. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem a felbontás számít.

Nekem Van egy Galaxy S3 készülékem. amiben mindössze 8MPX felbontású a kamera de gyönyörű képeket tudok vele készíteni. Illetve egy Xperia Z3 is aminek 13MPX-es a szenzora De amik azzal készültek mindennek mondanám csak jónak nem.

Függ a kamera szoftver algoritmusaitól is

Hiába van jó szenzor egy készülékben ha a szoftver nem tudja összerakni normálisan az elkészült képet.

Ahogy előttem is írták kell hozzá izmos hardver mert nem mindegy mennyi idő alatt rögzít egy adott képet.

1020-assal még nem fotóztam de volt egy Lumia 800-am annak idején és remek képeket lehetett vele lőni. Der lehetetlen megsaccolni melyik telefon készíti a legjobb képet. Érdemes Mobilarena teszteket nézni egy adott készülékről. Ott vannak tesztfotók is. Én az S3-al teljesen meg vagyok elégedve. Átlagos fényképezésre teljesen alkalmas. Sőt :)

2015. nov. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi Z1. Kicsit elírtam :D
2015. nov. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!