Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Online egyenleg feltöltésnél...

Online egyenleg feltöltésnél nem anyi pénzt rakott rá?

Figyelt kérdés

A telekom oldalán töltöttem a telómra 2600 FT-ot bankkártyáról. 3 Gb internetet akartam vele venni, de amikor elküldtem a kódot azt irta nem elég az egyenleg. Szóval beirtam a *102# kódot hogy lekérdezzem az egyenlegem, itt azt írja hogy Egyenleg: 1726 Ft.

Ez mi a szar?? A feltöltés után kaptam is egy SMS-t hogy sikeres feltöltés és hogy az egyenlegem 2616 Ft. Hova a francba tünt a pénzem?....


2015. nov. 27. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:

890 Ft-ot vontak le, gyanúsan kerek szám ahhoz, hogy azt feltételezzük, valamilyen szolgáltatás van beaktiválva a kártyádon, és az újult meg a feltöltéssel automatikusan. Sokan nem veszik ezt észre, mikor valamit megvásárolnak.


A legtisztább, ha felhívod őket, biztos, hogy segítenek.

2015. nov. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja....a kártyám domnino surf díjcsomagos, és a havídija 890Ft.....De legalább küldhetnének egy SMS-t hogy aktiválni akarom-e, nem csak sunyiban lenyúlják a pénzem...
2015. nov. 27. 17:07
 3/3 anonim ***** válasza:
ha nem váltassz csomagot, akkor nem sunyiba nyúlják le. ha nincs pénz, akkor csak felfüggesztik, de amint lesz, újra aktív lesz.
2015. nov. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!