Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Acera frissítést?

Samsung Galaxy Acera frissítést?

Figyelt kérdés
Van egy Samsung Galaxy Ace telefonom.Fojamatosan romlott a teljesítménye,néha (ritkán)lefagyott de egyik nap sorban tűntek el az adatok(pl jegyzetek vagy dátumai amik fontosak voltak)Ezután kivettem az sd kártyám és visszaállítottam a gyári beállításokat.Először egész jó volt de pár óra mulva elkezdett lefagyni.Azóta fojton lefagy és nem tudom mit csinálhattnék vele?Egy ismerősöm azt mondta hogy frissítsem és tegyek rá vírusírtót.Ez segíthet?Ha igen akkor mondanátok egy jó oldalt ehez?Az android verzióm 2.3.6 (nem frissített,gyárilag ijen)

#vírusirtás #Rendszerfrrissítés
2015. nov. 27. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs is frissebb, mert nem bírná el, akárcsak a vírusírtot sem, annak sincs értelme, le kell cserélni, már eljárt felette az idő
2015. nov. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm
2015. dec. 6. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!