Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Helo van egy sony xperia u...

Gerööreg kérdése:

Helo van egy sony xperia u st25i mobilom ami egyik pillanatban jol ment majd lefagyott nem reagalt semire ezert ki vettem az aksit es vissza rakas utan nem idult nincs toltes nem lehet oszekapcsolni geppel mit tegyek? Helyesirasi hibakert bocsi.

Figyelt kérdés
2015. nov. 27. 19:55
 1/4 anonim válasza:
Csak azt tudom neked mondani, hogy minél újabb telefont veszel annál jobban a részese vagy a fogyasztói társadalomnak és azt hogy az új telefonok minél modernebbek annál jobban bebőgnek egy kis víztől és holmi ütéstől, nem hogy még jól is működjenek műszakilag. Áhh. Ne várj tőle csodát, az új készülékek mind-mind nagyon kényesek és nem bírják a terhelést, hamar kifagynak. Én amennyire lehet még igyekszek régebbi telefont venni amiről nem derülnek ki később hogy ilyen meg olyan gondja van.
2015. nov. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi ebben igazad van tokeletesen.
2015. nov. 27. 20:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a telefon. lehet érintkezési hiba a töltőrésznél. lehet akkumulátor- vagy töltő hiba is.
2015. nov. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A mobil 1,5 eves es egyszeruen lefagyott es nem lehet ujra inditani.
2015. nov. 29. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!