Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Körülbelül mennyi lesz a (z)...

Körülbelül mennyi lesz a (z) iPhone6S 3-4 év múlva? Megéri 6S-t venni? Vélemények?

Figyelt kérdés
Az iPhone6S ára csökkenni fog legálabb egy kicsit?Köszönöm a válaszokat!

2015. nov. 28. 11:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy a(z) iPhone 6 olcsóbb lesz pár év múlva? Melyik a jobb: iPhone 6 vagy iPhone 6S?
2015. nov. 28. 11:22
 2/6 anonim ***** válasza:
nem...még nőni fog...3-4 év múlva legalább a duplájába fog kerülni...szerinted van itt, aki meg tudja mondani, mi lesz 3-4 év múlva?
2015. nov. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azt írtam, hogy KÖRÜLBELÜL? Ami nem azt jelenti, hogy pontos árat kértem. Ez jelentheti azt, hogy most 280.000 3-4 év múlva talán 40.000-50.000 forinttal csökkenheti, ami azt jelenti, hogy, AKI NAGYJÁBÓL TISZTÁBAN VAN AZ ÁRARÁNYOKKAL AZ KOMMENTELJEN.

De amúgy örülök, hogy a "kioktatásomra" szánt időd elpocsékoltad, mert egyáltalán nem érdekel az okoskodásod. Na puszi:)

2015. nov. 28. 16:36
 4/6 anonim ***** válasza:

De amúgy tényleg. Nem lehet tudni 3-4 év múlva hol fog tartani a technika. Olyan rohamosan fejlődnek a dolgok, higy a mai telefonok lehet egy fillért sem fognak érni.

Ennek tetejébed, ma vennél egy 3-4 éves telefont?

2015. nov. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha iPhone-ról van szó, akkor igen. Elvileg azok "sosem mennek ki a divatból". Hozzátenném, hogy még sohasem volt iOS-es telefonom, mindig az androidot választottam. Csak most nagyon-nagyon megtetszett az iPhone6/6s.
2015. nov. 29. 12:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha még úgy is van, funkciójában azonban nem fog megfelelni a 3 éves technika a 3 év múlva levő elvárásoknak.

3 év múlva Ben akarsz majd 3 éves iPhone-t venni, hanem majd az akkori friss verziót szeretnéd majd.

2015. nov. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!